Materiální pomoc

Válí se Vám doma přebytečný stavební materiál a nářadí? Matrace a deky?

Máte přebytky ze zahrádky nebo pole? Kupí se Vám doma staré pečivo?

Darujte je nám!

Azylu můžete pomoci donesením ovoce, zeleniny, krmných směsí pro krávy a koně, vojtěškových granulí, řepných řízků, šrotu, minerálních doplňků, starého pečiva, všelijakého nářadí, nebo i dřeva na stavbu přístřešků. Prostě čehokoliv, co by se na Farmě mohlo hodit.

Pokud nám chcete darovat krmivo a nejste si jisti jeho výběrem, ozvěte se nám. Zdraví a pohoda našich svěřenců jsou pro nás na prvním místě. 🙂

Na zimu potřebujeme velké zásoby sena a slámy, deky a matrace. Neustále potřebujeme dřevěné palety!

AKTUÁLNĚ sháníme:BeFunkyDesign

I když to tak venku (konečně!) nevypadá, zima se blíží mílovými kroky. A zima má takovou jednu nevýhodu – moc neroste tráva. Takže naši spásající spoluobčané přijdou o velký zdroj potravy.

A proto! Potřebujeme seno. Hromady sena. 😀 Naše azylová rodinka se za posledních pár měsíců dost rozrostla, a tak musíme udělat opravdu velké zásoby.

Už nějakou chvilku řešíme, kam vlastně ty desítky balíků schováme, protože musí být pořádně v suchu. Řekněme si narovinu, že náš stávající seník se k tomu už úplně nehodí, a to nejen svojí velikostí.

A tak zatímco my řešíme nový seník, Vás bychom chtěli poprosit o pomoc s jeho náplní. Podle našich (přísně vědeckých) propočtů by nám na zimu s menší rezervou mělo stačit 50 balíků sena.

Za každý příspěvek budeme rádi, ale jen tak pro představu – díky příspěvku ve výši 400 korun (tedy jednoho balíku) nakrmíte třeba Jayku na devět dní. A to už stojí za to! 🙂

Příspěvky prosím posílejte na náš transparentní účet: 2001252057 / 2010, do zprávy pro příjemce klidně uveďte „seno“.

Děkujeme 🐶🐶🐶🐶🐶🐶🐶 🐮🐮🐴 🐔🐔🐔🐔🐔🐔🐔🐔 🐗🐷 🐑🐑🐑🐏🐏 🐐 🐌